Apie mus

Atra_Katalogas_2009_02_EN-15Kiekvieno būsto šeimininkas trokšta šilumos ir jaukumo. Besiplaikstančių ugnies liežuvių stebėjimas atpalaiduoja, skatina vaizduotę… Tuomet geras sprendimas būna pasirinkti ekonomišką židinį su ketaus ugniakuru arba dailią ketaus krosnelę, kurie kartu šildo ir papuošia interjerą. Su pastaruoju metu vis daugiau populiarėjančiais židiniais ir krosnelėmis kviečia susipažinti didžiausias Panevėžyje salonas, esantis S.Kerbedžio g. 21.

Įmonė UAB „Aerovalus“ įkurta 2003.03.13 Panevėžio mieste.

Bendrovė vykdo židinių kapsulių, krosnelių ir su jais susijusių priedų, taip pat NP, Schiedel kaminų prekybinę veiklą, nerūdijančio plieno gaminių gamybinę veiklą ir teikia montavimo paslaugas.

UAB „Aerovalus“ prekiauja produkcija importuota Belgijos (Dru), Lenkijos (Kratki), Danijos (Aduro) ir kt. Bendrovėje šiuo metu dirba keturi profesionalūs darbuotojai, dirbantys nuo įmonės įkūrimo pradžios ir turinčių praktinių įgūdžių. Įmonėje pilnai suformuota techninė bazė. Įmonės paslaugomis naudojasi ne tik Panevėžio miesto ir rajono gyventojai, bet ir tolimesnių apskričių fiziniai ir juridiniai asmenys.

Kviečiame apsilankyti mūsų salone, kuris išvaduos Jus nuo visų rūpesčių.